Jaunais CLIMCOVER Roll - vairs nekādu putekļu un niezes!

Atjaunotā ISOVER CLIMCOVER ROLL CR ALU1 ir ventilācijas kanālu izolācija, kurā minerālvates sastāvs izstrādāts īpaši paredzot uzstādītāju ērtības. Pateicoties jaunajai saistvielai un šķiedrai, tas ir ērti un viegli lietojams. Ekoloģiska izolācija, kas izgatavota no otrreizēji pārstrādāta stikla, neniez un nedur ādu, un pats labākais - tā arī nerada putekļus! Ar ISOVER skavošanas metodi uzstādīšanas darbus iespējams veikt maksimāli ātri un kvalitatīvi.

Augstākās klases siltumizolācija - viegla un ātri uzstādāma

Daudzfunkcionālais CLIMCOVER Roll izolācijas paklājs ir pārklāts ar pastiprinātu alumīnija foliju, un tas efektīvi izolē siltumu un skaņu. U veida šķiedras struktūra nodrošina labu kompresijas pretestību un izmēru stabilitāti. Paklājs ir viegli uzstādāms uz dažādām cilindriskām virsmām un piemērots arī uzstādīšanai uz redzamiem objektiem. Uzstāda ar skavošanas metodi, to var izmantot lamelēto paklāju vietā. 

Atjaunojot mūsu CLIMCOVER Roll minerālvates paklāju, pārstrādāts tika arī iepakojums.  Tagad materiāls ir viegli uzglabājams darba vietā, un tas aizņem mazāk vietas.

Minerālvate no pārstrādāta sadzīves stikla izstrādājumiem – ekoloģiska izvēle

Ar ISOVER rūpniecībā un mājsaimniecībās izmantotais pārstrādātais stikls pārvēršas par vērtīgu izejvielu. ISOVER izolācija ir izgatavota no līdz pat 85% pārstrādāta stikla, un mēs esam lielākais pārstrādātā stikla pārstrādājs Somijā. ISOVER rūpnīcā stikls tiek pārstrādāts par viegli lietojamu un mīkstu, izturīgu izolatoru.

ISOVER CLIMCOVER Roll tiek ražots ISOVER rūpnīcā Forsā, ievērojot vides aizsardzības vērtības. Aptuveni 70% no Forssas rūpnīcas ražošanā izmantotās enerģijas ir biogāze. Iepakošanas fāzē gaiss tiek izspiests no ISOVER izolācijas līdz 1/4 no sākotnējā izmēra. Tas ietaupa vietu visā loģistikas ķēdē un samazina izmantojamo kravas automašīnu skaitu.
 

 

Kāpēc izvēlēties Climcover?

Lieliska siltuma un skaņas izolācija

CLIMCOVER Roll izolē siltumu efektīvāk un ar plānāku izolācijas biezumu. U veida šķiedras struktūra nodrošina labu kompresijas pretestību un vēl labāku izmēru stabilitāti.

M1 emisijas klasifikācija un EUCEB sertifikāts

Izolācijas paklājam ISOVER CLIMCOVER ROLL ir būvmateriālu un ventilācijas produktu M1 emisijas klasifikācija un EUCEB sertifikāts, kas nodrošina šķiedru bioloģisko noturību un materiāla ražošanu atbilstoši Eiropas prasībām attiecībā uz produktu veselību un drošību.

Kompresēts iepakojums, kas samazina atkritumu daudzumu

Saistībā ar produkta atjaunošanu CLIMCOVER Roll ir piešķirta eleganta pelēka krāsa un jauns kompresēts iepakojums, kas ievērojami samazina iepakojuma atkritumus, salīdzinot ar iepriekšējo. Tajā pašā laikā tiek ietaupīta vieta arī transportā un samazinātas emisijas.

Sazinies ar mums

Ja neesi atrādis interesējošo informāciju, sazinies ar mūsu pārstāvi!