Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "SAINT-GOBAIN CELTNIECĪBAS PRODUKTI", reģ. Nr. 40003350896 (turpmāk – Saint-Gobain vai mēsmumsmūsmūsu), juridiskā adrese Rīga, Skandu iela 7, LV-1067, vietne www.isover-tehniska-izolacija.lv (turpmāk - vietne) izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu Jūs no citiem lietotājiem mūsu vietnē. Tas palīdz mums nodrošināt Jums labāku pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē un ļauj mums uzlabot mūsu vietni.

Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula), kā arī citiem Saint-Gobain piemērojamajiem tiesību aktiem mums ir nepieciešams sniegt Jums informāciju par Jūsu personas datu apstrādi ar sīkdatņu starpniecību, kā arī saņemt Jūsu piekrišanu par sīkdatņu (vai līdzīgu tehnoloģiju) lietošanu vai glabāšanu Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Šī sīkdatņu politika sniedz Jums informāciju par Jūsu personas datu apstrādi, izmantojot sīkdatnes.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela datne (teksta fails), kas sastāv no cipariem un burtiem un tiek izvietota Jūsu pārlūkā, datora cietajā diskā vai ierīcē, lai atcerētos informāciju par Jums, piemēram, Jūsu valodas izvēli vai pieteikšanās informāciju. Šos sīkfailus iestatām mēs, un tos sauc par "pirmās puses" sīkfailiem. Mēs arī izmantojam "trešo pušu" sīkdatnes, kas ir sīkdatnes, ko izvieto domēns, kas nav Jūsu konkrētajā brīdī apmeklētās vietnes domēns. Ja lietotājs apmeklē vietni, un kāds cits objekts izvieto sīkdatni, izmantojot vietni, tā ir "trešās puses" sīkdatne.

Personas dati

Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (datu subjektu). Dažos gadījumos mūsu sīkdatņu izmantošana ļauj Jūs identificēt, tāpēc mēs esam iesaistīti Jūsu personas datu apstrādē. Ņemot to vērā, mēs sniedzam Jums informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, izmantojot sīkdatnes.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Jūs varat atrast mūsu privātuma politikā.

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai

Jūsu personas dati tiek apstrādāti ar sīkdatņu izmantošanu uz Jūsu piekrišanas pamata, kuru Jūs varat sniegt, spiežot “Piekrītu” vietnē piedāvātajā logā.

Piekrītot sīkdatņu izmantošanai mūsu vietnē, mēs izvietosim Jūsu datorā vai ierīcē šajā politikā minētās sīkdatnes, lai analizētu to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo sīkdatņu politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju par datiem, ko iegūstam, kad lietojat šo vietni.

Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, kas saistītas ar Jūsu šīs vietnes izmantošanu, Jums ir tiesības atteikties no šādas sīkdatņu izmantošanas, nomainot Jūsu vietnes iestatījumus šajā politikā zemāk norādītajā kārtībā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai, jo noteiktas sīkdatnes ir nepieciešamas dažāda veida vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai.

Kad Jūs esat devis/-usi mums savu piekrišanu izmantot sīkdatnes, mēs izvietosim sīkdatni Jūsu datorā vai ierīcē, lai atcerētos to nākamreiz. Sīkdatnes darbība ar laiku var izbeigties. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, Jums nepieciešams izdzēst sīkdatnes, izmantojot sava interneta pārlūka iestatījumus.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Stingri nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nevar būt izslēgtas mūsu sistēmās. Tās parasti tiek iestatītas tikai, reaģējot uz jūsu veiktajām darbībām, kas atbilst pakalpojumu pieprasījumam, piemēram, jūsu privātuma preferenču iestatīšana, pieteikšanās vai veidlapu aizpildīšana. Jūs varat veikt izmaiņas savā pārlūkprogrammā, lai tā bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm, bet šajā gadījumā atsevišķās vietnes daļas nebūs pieejamas. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu personu identificējošu informāciju.

 

Veiktspējas un analītikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumus un trafika avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras ir vismazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes apkopo, ir apkopota un tāpēc ir anonīma. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes, mēs neuzzināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nevarēsim pārraudzīt tās darbību.

Mērķa sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūsu vietnē var iestatīt mūsu reklāmas partneri. Viņi izmanto tās, lai izveidotu jūsu interešu profilu un rādītu jums atbilstošus reklāmas sludinājumus citās vietnēs. Tās nesaglabā tieši personisko informāciju, bet ir balstīti uz jūsu pārlūkprogrammas un interneta ierīces unikālu identificēšanu. Ja jūs neatļausiet šos sīkfailus, jūs rētāk redzēsiet mērķtiecīgu reklāmu.