Ātra un efektīva montāža

Asentaja kantaa eristerullia tehtaan katolla.

ISOVER industriālie izolācijas materiāli ir izstrādāti tā, lai tie būtu viegli, rentabli un mazāk riskanti dažādiem lietojumiem – no uzglabāšanas tvertnēm līdz cauruļvadiem un katliem.

Rūpnieciskās izolācijas uzstādīšanas vienkāršošana nozīmē, ka galaprodukts ir konsekvents un nodrošina pareizo komfortu, kā arī samazina uzstādīšanas laiku un izmaksas. ISOVER strādā sadarbībā ar rūpniecisko procesu projektētājiem, operatoriem un darbuzņēmējiem, izstrādājot labākus izolācijas materiālus dažādām ģeometrijām un konfigurācijām.

 

 

Vai tu zināji…? 

Lai paātrinātu un vienkāršotu uzstādīšanas procesu, mēs piedāvājam pilnīgas uzstādīšanas un tehniskās instrukcijas mūsu rūpnieciskās izolācijas risinājumiem.

Viegla, elastīga aizsardzība (U TECH) 

ISOVER ir izstrādājis inovatīvus industriālās izolācijas risinājumus, kas ir īpaši izstrādāti ātrākai, vienkāršākai un ērtākai uzstādīšanai. Viens no šiem novatoriskajiem risinājumiem ir U TECH.  

U TECH produktu pamatā ir jaunās paaudzes minerālvate. Tās ir ne tikai energoefektīvas un ugunsdrošas, bet U TECH izolācijas piedāvā arī nepārprotamas uzstādīšanas priekšrocības, īpaši salīdzinājumā ar tradicionālajiem akmens vates risinājumiem: 

 

  • Viegli uzstādāms:  vienkāršs mehānisks stiprinājums, neizmantojot līmi

  • Elastīga izolācija: elastīga un viegli pielāgojama dažādu formu konstrukcijām

  • Veiktspēja: augsta ugunsizturība un siltuma jauda plānākā un vieglākā veidā

 

 

 

Vai tu zināji…?

Izmantojot vieglākas un garākas U TECH izolācijas, uzstādītāji var pabeigt uzstādīšanas darbus līdz pat 28% ātrāk, kas samazina iekārtas dīkstāves laiku un rada ievērojamus ietaupījumus.

Elastīga rūpnieciskā izolācija bez atbalsta konstrukcijām

Lai saīsinātu uzstādīšanas laiku, esam izstrādājuši divas elastīgas cauruļu izolācijas iespējas. Tiem ir augsta spiedes izturība, kas nozīmē, ka tiem nav nepieciešamas atbalsta konstrukcijas:   

 

  • Spiedienizturīgi lamelu paklāji no stikla vates un akmens vates dažādiem cauruļu diametriem

  • ULTIMATE cauruļu sekciju paklāji: augstas veiktspējas V veida rievu paklāji, kas pielāgoti caurules diametram. Paklāji tiek piegādāti loksnēs, lai optimizētu transporta izmaksas un vietu