Ugunsdrošība jūras satiksmei

Ugunsdrošība jūras satiksmei

U Seaprotect sērija nodrošina jūras izolāciju un ugunsdrošību kuģiem un OEM jūras konstrukcijām. Izmantojot visu MED apstiprināto jūras ugunsizolācijas risinājumu A15-A60 klāstu klājam un starpsienām, jūs varat nodrošināt maksimālu drošību lietotājiem un uzņēmumiem.

Kāpēc efektīva ugunsizolācija uz kuģiem ir tik svarīga?

Jaunie būvnormatīvi pieprasa vēl augstāku ugunsdrošību, tāpēc ugunsdrošas izolācijas izvēle ir ļoti stratēģiska gan kuģu būvētājiem, gan darbuzņēmējiem. Prasība ir ne tikai augstāka ugunsdrošība, bet arī nodrošina cilvēku un ieguldījumu labāku aizsardzību ilgāku laiku.

ISOVER izolācija ir droša izvēle kuģu un jūras rūpniecības objektiem, jo tā ir klasificēta kā neuzliesmojoša un neizdala dūmus. Arī izolācijas produktos izmantotie pārklājumi ir pārbaudīti attiecībā uz uguns izplatīšanos.
 

 

ULTIMATE produktu ugunsizolācijas spēja

Visas ISOVER izolācijas ir nedegošas, taču jaunās paaudzes minerālvate ULTIMATE atbilst visstingrākajiem ugunsdrošības standartiem, un izstrādājumu veiktspēja ir lieliska gan ugunsreakcijas, gan ugunsizturības ziņā.

ULTIMATE nodrošina augstākās klases ugunsdrošību kuģu būvē. ULTIMATE produkti ir ļoti efektīvi pat prasīgos lietojumos, loģistikas ziņā rentabli un viegli uzstādāmi.

 

ISOVER U SeaProtect

Tērauda konstrukciju ugunsizolācija

 

  • Klājs: Tērauda konstrukcijas ugunsdrošība, kas realizēta ar ULTIMATE plāksnēm un paklājiem, ir par 50% vieglāka nekā tradicionālie risinājumi. Dažās konstrukcijās ULTIMATE paklājus var uzstādīt ātrāk

  • Starpsiena: līdz 45% vieglāks risinājums tērauda starpsienu konstrukciju izolācijai. Ļoti ātra uzstādīšana, jo ULTIMATE plāksne (76kg/m3, 25mm) izliecas ap stingrības stiprinājumiem. Atkarībā no objekta ULTIMATE™ var izmantot kā paklāju vai loksni. 

 

 

Alumīnija konstrukciju ugunsizolācija

 

  • Klājs: Līdz 21% vieglāks risinājums vieglu alumīnija konstrukciju izolācijai. Ļoti ātra uzstādīšana, jo lokanā ULTIMATE plāksne (76kg/m3, 25mm) izliecas ap stingrību. Drošība: Ugunsdrošība atbilstoši ugunsdrošības klasei A60. 

  • Starpsiena: līdz pat 40% vieglāks risinājums A60 klases ugunsdrošībai. Vietu taupošs risinājums, jo lokanā ULTIMATE plāksne (76kg/m3, 25mm) izliecas ap stingrību. Ātrāka un efektīvāka uzstādīšana salīdzinājumā ar citām iespējām.

 

 

Peldošās grīdas ugunsizolācija

 

  • Ugunsdrošība ir līdz pat 50% (4,5 kg/m², ugunsdrošību var īstenot ar 90 kg/m3 U Sea Protect Slab 50 mm izstrādājumu) vieglāka nekā tradicionālie risinājumi. Ar produktu var panākt ātrāku uzstādīšanu, jo tiek izmantots viena slāņa risinājums (ja nepieciešams, var uzstādīt divas kārtas). Izolāciju var nosegt ar metālu materiāliem vai grīdas loksnēm. 

Viņi ir izmantojuši U Sea Protect uguns izolāciju


Celebrity Solistice kruīza kuģis, Papenburga, Vācija

2008. gadā ISOVER piegādāja aptuveni 700 tonnas ULTIMATE minerālvates tā laika lielākā Vācijas kruīza kuģa Celebrity Solistice uguns un siltuma izolācijai. Izvēloties ULTIMATE™ minerālvati, kuģa svars samazinājās par vairāk nekā 300 tonnām. Kuģa ekspluatācijas izmaksas bija ievērojami zemākas nekā bija plānots tērēt 25-30 gadu dzīves cikla laikā.
 
RoRo pasažieru prāmji, Balamban, Filipīnas  

ISOVER eristi kolme RoRo matkustajalauttaa FMBA-telakalla Balambanissa, Filippiineillä. Oli välttämätöntä pitää alISOVER izolēja trīs RoRo pasažieru prāmjus FMBA kuģu būvētavā Balambanā, Filipīnās. Bija nepieciešams saglabāt pēc iespējas mazāku alumīnija korpusu svaru – ISOVER ULTIMATE™ sērijas uguns un skaņas izolācijas rezultātā tika samazināts svars par 18 tonnām, palielināts ātrums, stabilitāte un zemākas ekspluatācijas izmaksas. 

Sazinies ar mums

Ja neesi atradis interesējošo informāciju, sazinies ar mums!