Tehniskajā izolācijā pielietotie materiāli

Technical Insulation mineral wool materials

Atrodiet pilnu novatorisku produktu klāstu piemērotu jūsu prasībām

Efektīvi izolācijas risinājumi ir būtiski visu veidu ēkās un tehniskajos risinājumos, lai garantētu maksimālu komfortu un zemas ekspluatācijas izmaksas.

Apņemoties īstenot nepārtrauktu inovatīvu produktu izstrādes programmu, mūsu izolācijas klāsts šodien piedāvā progresīvus risinājumus daudzu tehnisko tirgu izaicinošajām prasībām. ISOVER pētniecības un izstrādes komandas pastāvīgi izstrādā, testē un publicē jaunas idejas, lai sasniegtu augstākus veiktspējas un drošības prasības klientiem.

Akmens minerālvate

ISOVER ir plaša tradicionālās akmens vates izolācijas izvēle dažādu nozaru vajadzībām līdz pat +700°C temperatūrai. ISOVER akmens vates izolācija tiek iepakotas viegli apstrādājamos un ātri uzstādāmos 1,2m vai 2x600mm platos ruļļu iepakojumos. ISOVER TECH akmens vates cauršūtie paklāju ruļļi ir pieejami 30-120mm biezumā ar dažādām blīvuma iespējām, aptverot visa veida rūpnieciskās lietošanas vajadzības. 


Ugunsaizsardzības loksnes ar blīvumu līdz 170kg/m3 dažādu uguns risku novēršanas scenārijiem, tērauda konstrukciju aizsardzībai, sienu un pārsegumu šķērsojumiem, kā arī betona konstrukciju ugunsaizsardzībai.

 

  • Efektīva ugunsdrošība: akmens vate piedāvā lielisku pasīvo ugunsaizsardzību: tas ir nedegošs materiāls, kas var izturēt temperatūru virs 1000°C.

  • Lieliska skaņas absorbcija: akmens vatei ir lieliskas akustiskās absorbcijas īpašības. Akmens vate ir īpaši noderīga gadījumos, kad nepieciešama lieliska ugunsizturība un akustiskā veiktspēja.

  • Izcila siltumizolācija: mazās gaisa kabatas akmens vates struktūrā samazina gaisa un siltuma plūsmu. Akmens vate saglabā savu formu un blīvumu, lai sasniegtu ilgtermiņa siltuma veiktspēju visā ēkas vai cita tehniskā pielietojuma laikā.

ULTIMATE™ minerālvate

ISOVER vairāk nekā 25 gadu intensīvu pētījumu rezultāts ir jauna, revolucionāra minerālvate, kas ir ideāli piemērota ugunsaizsardzībai. ISOVER apvienoja labākos stikla un akmens vates aspektus: vieglumu un spēju efektīvi izolēt siltumu un skaņu, vienlaikus piedāvājot izcilu karstumizturību. ULTIMATE unikālais ražošanas process un sastāvs ir patentēti.

 

  • Lieliska siltumizolācija: Pateicoties patentētajam ražošanas procesam, ULTIMATE™ izolē siltumu efektīvāk un ar plānāku izolācijas biezumu nekā tradicionālā akmens vate. Produkts ir piemērots augstām darba temperatūrām līdz 700 °C un garantē izcilu skaņas izolāciju.

  • Unikāls vieglums: ULTIMATE™ ir līdz pat 25% vieglāks nekā tradicionālā akmens vate. Pateicoties tam, produkts ir ātri un vienkārši uzstādāms – kas ietaupa darba laiku un izmaksas.

  • Rentabls risinājums: ULTIMATE™ augstā kompresijas pakāpe un vieglums padara to par rentablu izolāciju dažādiem projektiem. Vienā kravā uz būvlaukumu vai veikala noliktavu var nogādāt līdz pat 75% vairāk ULTIMATE™  kā tradicionālo akmens vati.

 

ISOVER ULTIMATE™ risinājumi tiek piedāvāti vairākos produktu veidos, tostarp cauršūtos paklājos, cauruļu čaulās un elastīgās loksnēs.

Stikla minerālvate

Vieglie, plānie un videi draudzīgie stikla vates izstrādājumi piedāvā efektīvus izolācijas risinājumus. Līdz 80% no izolācijas izejmateriāliem ir otrreizēji pārstrādāts stikls. Stikla vates izolācija ir ideāls risinājums vietām ar maksimālo temperatūru 400 °C, jo tajās apvienota lieliska siltuma un skaņas izolācija, ugunsdrošība, vieglums un ekonomija. Produkti apvieno arī daudzas citas svarīgas īpašības: elastība, lieliska saspiežamība un ātra uzstādīšana.

 

  • Lieliska skaņas absorbcija: Stikla vates šķiedras struktūra ir nepārtraukta un elastīga, kas nozīmē, ka stikla vate ļoti labi absorbē troksni.

  • Ugunsdrošība: Stikla vate ir nedegošs materiāls  un neizplata liesmas.

  • Viegla un viegli uzstādāma: Saspiesta ruļļos un loksnēs, stikla vati ir viegli apstrādāt, uzglabāt, transportēt un uzstādīt.

Šūnu porgumija

Mūsu tehnisko izolāciju produktu klāstā ir arī Kaimann porgumijas izolācijas, kuras tiek izmantotas būvniecībā, rūpniecībā, iekārtu ražošanā un kuģu būves siltināšanas objektos. Šūnu gumija dabiski atgrūž mitrumu un novērš koroziju un kondensāciju, kā rezultātā tiek pagarināts caurules vai kanāla kalpošanas laiks. Kaiflex porgumijas ir īpaši piemērotas kā risinājums gadījumos, kad siltināmā objekta iekšējā temperatūra ir zemāka par apkārtējās vides temperatūru.

 

Vairāk par Kaimann porgumijas izolāciju lasiet šeit.

 

Sazinies ar mums

Ja neesi atradīs interesējošo informāciju, sazinies ar mūsu pārstāvi!