Klimata pārmaiņu mazināšana

Klimata pārmaiņu mazināšana

Enerģijas taupīšana: inovatīvi risinājumi

Apbūvētajai videi ir viena no lielākajām globālo resursu izmantošanas un emisiju daļām. Ja tam pieskaita milzīgo enerģijas daudzumu, ko patērē rūpnieciskie procesi, ir skaidrs, ka efektīvām izolācijas sistēmām ir liela nozīme enerģijas patēriņā un ietekmes uz vidi samazināšanā. 

Enerģiju patērējošu sistēmu un procesu siltināšana ar efektīviem tehniskās izolācijas risinājumiem ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem veidiem, kā samazināt siltuma zudumus un uzlabot energoefektivitāti. 

Jau vairāk nekā 70 gadus ISOVER ir izmantojis jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu augstu siltuma efektivitāti, kas ļauj samazināt enerģijas izšķērdēšanu ar viegliem, ātri un viegli uzstādāmiem risinājumiem. Plašs ISOVER stikla vates, akmens vates un ULTIMATE™ minerālvates risinājumu klāsts piedāvā elastību, lai sasniegtu optimālu energoefektivitāti pat augstas temperatūras iekārtās. 

Izmantojot energoefektivitāti, lai samazinātu oglekļa emisijas

Tipisks ISOVER stikla vates izstrādājums sava lietderīgās izmantošanas laikā (parasti 50 gadi) var ietaupīt līdz pat 300 reizēm vairāk nekā tā dzīves cikla laikā radītās CO2 emisijas un ražošanā izmantoto enerģiju. Lielākajā daļā lietojumu enerģijas bilance kļūst pozitīva jau dažus mēnešus pēc uzstādīšanas. 

Mūsu rūpnīcās mēs nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu energoefektivitāti un samazinātu CO2 emisijas, izmantojot mērījumus, monitoringu un dažādus pasākumus. Saint-Gobain grupa ir apņēmusies nodrošināt oglekļa neitralitāti savā darbībā visā pasaulē līdz 2050. gadam un Somijā un Ziemeļvalstīs jau no 2035. gada. Tas nozīmē arvien zemāku emisiju produktu un risinājumu izstrādi mūsu klientiem, izmantojot, piemēram, atjaunojamas formas. enerģētikas, pārstrādes, aprites ekonomikas un jauno tehnoloģiju jomā.

Zemas emisijas transports

Loģistika, produktu uzglabāšana un transportēšana arī rada oglekļa emisijas. Papildus modernajām transporta iekārtām, kas izmanto zemas emisijas degvielu, loģistikas emisijas var samazināt, piem.

  1. Izmantojot stikla vates saspiežamību un elastību, produktus var iepakot kompresētos iepakojumos, kuru tilpums ir līdz 10 reizēm mazāks. 

  2. Ražojot produkciju relatīvi tuvās ražotnēs – tuvu gala lietotājam. 

Visi mūsu produkti ir iepakoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu saspiešanu un minimālu apjomu. Tas atvieglo izstrādājumu apstrādi un transportēšanu.

Saspiestas izolācijas iepakojumu pakas ietaupa vietu noliktavā un arī transportēšanā, jo vienā kravas automašīnā var ietilpt vairāk kravas. 

 

Kāds ir ieguvums no izolācijas sapresēšanas ruļļos?


Ultimate™ minerālvates paklāju piemērs kuģubūves nozarē: 

Izmantojot ruļļus ar blīvumu 24 kg/m3 un 50 mm biezumu lokšņu izolācijas vietā, uz vienu kravas automašīnu var iegūt par 75% vairāk kvadrātmetru. Tādējādi transporta izmaksas uz kvadrātmetru ir par 42% zemākas. Uzglabāšanai atvēlētā vieta ir par 42% mazāka un 1,7 reizes mazāk resursu nepieciešams palešu iekraušanai un produktu pārvadāšanai. 

Sazinieties ar mūsu vietējo pārstāvi

Ja neatradāt atbildi mūsu mājaslapā, droši jautājiet mūsu ekspertiem, lai iegūtu papildinformāciju!